Najlepsze atrakcje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj, który słynie z wielu atrakcji turystycznych. W Dubaju można podziwiać jedne z najwyższych wieżowców na świecie, Burj Khalifa, przejść się luksusowym bulwarem The Walk i skorzystać z wyjątkowych ofert zakupowych w Dubaj Mall. W Abu Zabi warto zobaczyć Wielki Meczet Szejka Zajeda, jedną z najpiękniejszych budowli religijnych na świecie oraz Zamek Qasr Al Watan, który zachwyca swoją architekturą i bogatą historią. Ciekawą opcją dla turystów jest również wycieczka do pustyni, gdzie można przejechać się jeepem, spróbować jazdy na wielbłądzie i podziwiać zachód słońca nad piaskami. Nie można też zapomnieć o pięknych plażach i wspaniałych parkach rozrywki, takich jak Ferrari World czy Yas Waterworld.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Pomiędzy Polską a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi funkcjonuje kilka najlepszych połączeń lotniczych. Najczęściej oferowane trasy to przeloty z Warszawy do Dubaju i Abu Zabi, którymi zarządzają linie Emirates i LOT. Warto również zwrócić uwagę na oferty przewoźników takich jak Qatar Airways czy Turkish Airlines, które oferują liczne połączenia z przesiadkami w Doha i Stambule.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com