Najlepsze atrakcje na Wyspach Zielonego Przylądka

Wyspy Zielonego Przylądka oferują wiele atrakcji turystycznych dla odwiedzających. Na archipelagu znajduje się wiele pięknych plaż, takich jak Santa Maria na wyspie Sal, które przyciągają turystów z całego świata. Wyspy Zielonego Przylądka słyną również z wspaniałych krajobrazów, w tym z imponującej Skały Niebieskiej na Boa Vista czy malowniczych Wodospadów São Nicolau. Ponadto, region ten jest znanym miejscem dla miłośników sportów wodnych, szczególnie windsurfingu i kitesurfingu, a także ciekawą propozycją dla miłośników historii i kultury, ze względu na obecność wielu zabytków i muzeów.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź Wysp Zielonego Przylądka

Wyjazd Wysp Zielonego Przylądka na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Pomiędzy Polską a Wyspami Zielonego Przylądka dostępne są regularne połączenia lotnicze. Najpopularniejsze trasy to te, które łączą Warszawę lub Kraków z miastami Sal i Boa Vista na Wyspach Zielonego Przylądka. Loty oferują przewoźnicy takie jak TUI, Enter Air czy Ryanair. Loty z Polski do Wysp Zielonego Przylądka trwają około 6-8 godzin.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do Wysp Zielonego Przylądka w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com