Najlepsze atrakcje na na Malcie

Malta to miejsce pełne atrakcji turystycznych, które przyciągają co roku tysiące odwiedzających. Wśród najbardziej popularnych miejsc wartych odwiedzenia na Malcie są: stolica Valletta, która słynie z barokowej architektury i zabytkowych katedr, mury Megalithic Temples, złożone z neolitycznych budowli sprzed ponad 5000 lat, oraz Plaża Błękitna Laguna, która jest jednym z najpiękniejszych miejsc do kąpieli na Malcie. Oprócz tego, turyści mogą również zwiedzić słynną Grotę Błękitną, popularną ze względu na swój niesamowity kolor wody oraz dzięki możliwości nurkowania z butlami w okolicy skałek i raf koralowych.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź na z Malty

Wyjazd na z Malty na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Pomiędzy Polską a Maltą istnieje wiele połączeń lotniczych, które zapewniają łatwe i wygodne przemieszczanie się między tymi dwoma krajami. Loty między Polską a Maltą obsługują różne linie lotnicze, takie jak Ryanair, Wizz Air czy LOT. Zazwyczaj trwają one około 3-4 godzin, a bilety można nabyć w atrakcyjnych cenach, zwłaszcza w przypadku rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do na z Malty w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com