Najlepsze atrakcje w Holandii

Holandia to kraj bogaty w atrakcje turystyczne, które przyciągają rocznie tysiące odwiedzających. Jednym z najbardziej znanych symboli kraju są kanały w Amsterdamie, które wpisane są na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W Amsterdamie warto również zobaczyć Muzeum Van Gogha, w którym można podziwiać prace słynnego holenderskiego artysty, a także Rijksmuseum, jedno z najważniejszych muzeów sztuki na świecie. Innymi popularnymi atrakcjami turystycznymi są Park Keukenhof, gdzie można podziwiać piękne tulipany, czy Zaanse Schans, gdzie można zobaczyć charakterystyczne holenderskie młyny wiatrowe. Warto również odwiedzić Rotterdam, który słynie z nowoczesnej architektury oraz Muzeum Eschera, w którym można zobaczyć prace słynnego grafika M.C. Eschera.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Holandii

Wyjazd do Holandii na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Połączenia lotnicze pomiędzy Polską a Holandią są bardzo dobrze rozwinięte. Przewozy odbywają się z wielu polskich miast, w tym Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Krakowa, a docelowo przylatujemy do Amsterdamu, Rotterdamu czy Eindhoven. Można wybrać loty bezpośrednie lub z przesiadką w innych europejskich miastach.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Holandii w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com