Najlepsze atrakcje w Monako

Monako oferuje wiele atrakcji turystycznych, które przyciągają turystów z całego świata. W centrum uwagi znajduje się Katedra Świętego Mikołaja, jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych, zbudowana w stylu neoromańskim. Inne popularne miejsca to Luwr Monakijski, Pałac Książęcy, Muzeum Oceanograficzne oraz Jardin Exotique, czyli egzotyczny ogród, który oferuje wspaniałe widoki na Zatokę Lwa. Monako jest także znane z corocznego Grand Prix Formuły 1, które przyciąga miłośników wyścigów z całego świata.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Monako

Wyjazd do Monako na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Najlepszym połączeniem lotniczym pomiędzy Polską a Monako jest bezpośrednie połączenie z lotniska Warszawa-Modlin do Nicei. Loty obsługuje linia lotnicza Ryanair. Lot trwa około 2 godziny i 30 minut, co sprawia, że jest to najszybsze połączenie między oboma krajami. Kolejnymi popularnymi połączeniami są przesiadki na lotniskach w Europie, takich jak Frankfurt, Paryż lub Amsterdam.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Monako w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com