Najlepsze atrakcje w Indiach

Indie to kraj o niezwykle bogatej historii i kulturze, co przekłada się na mnogość ciekawych atrakcji turystycznych. Do najbardziej znanych należą majestatyczne pałace i fortece, takie jak Tadź Mahal czy Zamek Amber w Jaipurze, a także kolonialne miasta, np. Delhi czy Kalkuta. Indie słyną również z pięknych plaż, w tym tych nad Oceanem Indyjskim, a także z imponujących świątyń, takich jak Świątynia Złotego Trójkąta w Amritsarze. Innymi popularnymi atrakcjami turystycznymi są góry Himalaje, w tym najwyższy szczyt świata – Mount Everest, parki narodowe, np. Gir w Gudźaracie, słynący z lwów azjatyckich, czy Kerala Backwaters – malownicze kanały i laguny w południowej części kraju.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Indii

Wyjazd do Indii na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  W ostatnich latach coraz więcej przewoźników oferuje połączenia lotnicze między Polską a Indiami. Loty można znaleźć zarówno z lotnisk w Warszawie, Gdańsku, Krakowie czy Wrocławiu, a docelowe miasta w Indiach to m.in. Delhi, Mumbaj, Bangalore czy Hyderabad. Większość lotów jest z przesiadkami, najczęściej w stolicach europejskich, ale również w krajach Azji Środkowej lub Bliskiego Wschodu. Dzięki temu wybór lotów i przewoźników jest coraz większy, a bilety można kupić w atrakcyjnych cenach.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Indii w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Najbliższe lotniska:

  • Port lotniczy w Deli - Indira Gandhi (DEL)
  • Port lotniczy w Mumbaju - Chhatrapati Shivaji Maharaj (BOM)
  • Port lotniczy w Bengaluru - Kempegowda International Airport (BLR)
  • Port lotniczy w Hajdarabadzie - Rajiv Gandhi International Airport (HYD)
  • Port lotniczy w Kolkacie - Netaji Subhas Chandra Bose International Airport (CCU)
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com