Najlepsze atrakcje Dubaju

Dubaj to miasto, które oferuje mnóstwo atrakcji turystycznych dla każdego. Jedną z najważniejszych jest Burj Khalifa – najwyższy budynek na świecie z niesamowitym widokiem z góry. Następnie warto odwiedzić wiele luksusowych hoteli, takich jak Burj Al Arab, gdzie można poczuć się jak prawdziwy król. Na liście nie może też zabraknąć wizyty w The Dubai Mall, jednym z największych centrów handlowych na świecie, gdzie można znaleźć sklepy z markową odzieżą i lokalne produkty. Dubaj to także raj dla miłośników sportów ekstremalnych, takich jak jazda quadami, spływy kajakowe czy skoki na spadochronie.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź Dubaju

Wyjazd Dubaju na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    W Polsce istnieje wiele połączeń lotniczych z Dubajem, dzięki czemu bez problemu można tam dotrzeć. Codzienne loty z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic czy Wrocławia dają możliwość wyboru najwygodniejszego dla nas rozkładu lotów. Dubaj to popularny cel turystyczny i biznesowy, co sprawia, że loty na tej trasie są obsługiwane przez wiele renomowanych linii lotniczych, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podróży.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do Dubaju w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com