Najlepsze atrakcje w Kosowie

Kosowo to kraj pełen nieoczekiwanych atrakcji, które zaskakują i zachwycają odwiedzających. Odkryj zabytkowe centrum Prisztiny, w którym możesz zobaczyć niezwykłe budowle takie jak Nowa Biblioteka Narodowa czy meczet Çarshi. Udaj się na historyczne spotkanie z przeszłością w Klasztorze Visoki Dečani, jednym z najważniejszych zabytków średniowiecznego sztuki w regionie. Dla miłośników natury, Park Narodowy Bjeshkët e Nemuna oferuje niezapomniane widoki na dziewicze krajobrazy i szczyty górskie. Nie przegap szansy na odwiedzenie Prizrenu, gdzie możesz podziwiać starożytne cerkwie i fortece otoczone malowniczym krajobrazem. Kosowo to fascynujące połączenie tradycji, historii i naturalnego piękna.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Kosowa

Wyjazd do Kosowa na własną rękę

 1. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  <ins class=”bookingaff” data-aid=”2342559″ data-target_aid=”2342559″ data-prod=”map” data-width=”100%” data-height=”590″ data-lang=”pl” data-currency=”PLN” data-dest_id=”0″ data-dest_type=”landmark” data-latitude=”42.6629138″ data-longitude=”21.1655028″ data-landmark_name=”Kosowo” data-mwhsb=”0″ data-address=”Prisztina” data-zoom=”14″>
  <!– Anything inside will go away once widget is loaded. –>
  <a href=”//www.booking.com?aid=2342559″>Booking.com</a>
  </ins>
  <script type=”text/javascript”>
  (function(d, sc, u) {
  var s = d.createElement(sc), p = d.getElementsByTagName(sc)[0];
  s.type = 'text/javascript’;
  s.async = true;
  s.src = u + ’?v=’ + (+new Date());
  p.parentNode.insertBefore(s,p);
  })(document, 'script’, '//cf.bstatic.com/static/affiliate_base/js/flexiproduct.js’);
  </script>

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!