Najlepsze atrakcje w w Wietnamie

Wietnam to kraj, który oferuje wiele atrakcji turystycznych dla podróżujących z całego świata. Jednym z najbardziej popularnych miejsc do odwiedzenia jest zatoka Ha Long, która słynie z niezwykłych krajobrazów, w tym imponujących formacji skalnych i kryształowo czystej wody. Inną popularną atrakcją turystyczną jest miasto Hoi An, znane ze swojego zachowanego stylu architektonicznego z czasów wietnamskiej kolonizacji. Wietnam to również idealne miejsce dla miłośników kuchni, którzy mogą spróbować tradycyjnych dań, takich jak pho, goi cuon czy banh mi, w lokalnych knajpkach i na targach.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do z Wietnamu

Wyjazd do z Wietnamu na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    W ostatnich latach coraz łatwiej jest znaleźć dobre połączenia lotnicze pomiędzy Polską a Wietnamem. Na chwilę obecną, najpopularniejszymi przewoźnikami oferującymi loty na tej trasie są Qatar Airways, Emirates oraz Turkish Airlines, z przesiadkami w Doha, Dubaju lub Stambule. W ofercie tych linii lotniczych znajdziemy zarówno tanie loty ekonomiczne, jak i bardziej ekskluzywne klasy biznes.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do z Wietnamu w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com