Najlepsze atrakcje w Kambodży

Kambodża to kraj pełen niezapomnianych atrakcji turystycznych. Na czele listy z pewnością znajdują się słynne Świątynie Angkoru, będące nie tylko największym, ale również jednym z najpiękniejszych zabytków architektury na świecie. Inną popularną atrakcją turystyczną są urocze miasta, takie jak stolica Phnom Penh, Siem Reap czy Battambang. Kambodża oferuje również wiele wspaniałych plaż, jak również malownicze parki narodowe, rezerwaty przyrody i tradycyjne wioski rybackie, które stanowią niezapomniane doświadczenie dla turystów z całego świata.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Kambodży

Wyjazd do Kambodży na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Niestety, nie ma bezpośrednich połączeń lotniczych między Polską a Kambodżą. Aby dostać się z Polski do Kambodży, podróżni muszą skorzystać z przesiadką w jednym z europejskich lub azjatyckich miast. Najpopularniejszymi połączeniami są te z przesiadką w Bangkoku, Dubaju, Doha, Seulu, Pekinie lub Szanghaju. Dostępne są również połączenia z innymi miastami w Europie, takimi jak Frankfurt, Paryż, Londyn czy Amsterdam.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Kambodży w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com