Najlepsze atrakcje w Maroku

Maroko to kraj, który oferuje turystom wiele atrakcji. Jednym z największych zabytków kraju jest miasto Marrakesz, słynące z pięknej medyny, czyli starego miasta, którą wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W Fezie można zobaczyć starożytne miasto z ogromnymi murami obronnymi, w którym znajdują się liczne meczety, pałace i wieże obserwacyjne. Innym popularnym celem turystycznym jest Kaszba Ait Ben Haddou, która także jest wpisana na listę dziedzictwa UNESCO i służyła jako sceneria dla wielu filmów. Poza zabytkami, Maroko ma także wiele innych atrakcji, takich jak np. wycieczki na wielbłądach po pustyni Sahara, relaks na pięknych plażach nad Oceanem Atlantyckim czy odkrywanie malowniczych górskich krajobrazów w Atlasie.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Maroka

Wyjazd do Maroka na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  W ostatnich latach zwiększyła się liczba bezpośrednich połączeń lotniczych między Polską a Maroko. Z Polski najczęściej lata się do dwóch marokańskich lotnisk – Casablanki i Marrakeszu. Na tych trasach działa wiele linii lotniczych, w tym m.in. Ryanair, Wizz Air, LOT, Air Arabia Maroc czy TUI Airways. Połączenia te są stosunkowo częste i umożliwiają wygodne i szybkie przemieszczanie się między Polską a Maroko.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty {do Hiszpanii} w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Najbliższe lotniska:

  • Port lotniczy Casablanca-Mohammed V (CMN)
  • Port lotniczy Marrakesz-Menara (RAK)
  • Port lotniczy Agadir-Al Massira (AGA)
  • Port lotniczy Fès-Saïs (FEZ)
  • Port lotniczy Tanger-Ibn Batouta (TNG)
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com

Najnowsze w kategorii Maroko