Najlepsze atrakcje w Estonii

Estonia oferuje wiele ciekawych atrakcji turystycznych, zarówno dla miłośników historii, jak i przyrody. Stare Miasto w Tallinnie jest jednym z najważniejszych zabytków kraju, z charakterystyczną architekturą i wąskimi uliczkami. Inne popularne atrakcje turystyczne to między innymi letnia rezydencja prezydencka w Parnawie, malownicza wyspa Saaremaa z pięknymi krajobrazami, czy też jezioro Peipus, które stanowi naturalną granicę między Estonią a Rosją. Estonię można także z łatwością zwiedzać pieszo lub na rowerze, korzystając z sieci pieszych szlaków turystycznych.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Estonii

Wyjazd do Estonii na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Istnieją dobre połączenia lotnicze pomiędzy Polską i Estonią. Loty bezpośrednie między Warszawą a Tallinem oferują między innymi linie lotnicze LOT oraz Nordica. Przyloty z Polski są również obsługiwane w mniejszym stopniu w portach lotniczych w Tartu i Pärnu.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Estonii w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com