Najlepsze atrakcje w Kostaryce

Kostaryka to idealne miejsce dla miłośników przyrody i dzikiej przygody. W kraju tym można zobaczyć wiele niezwykłych atrakcji, takich jak aktywne wulkany, piękne plaże, parki narodowe, lasy deszczowe i rezerwaty przyrody. Do najpopularniejszych parków należą Manuel Antonio, Monteverde i Tortuguero, gdzie można zobaczyć egzotyczne zwierzęta, takie jak leniwce, małpy, kolibry i żółwie. Kostaryka oferuje także możliwość uprawiania sportów ekstremalnych, takich jak zjazdy na linach, surfowanie, rafting i nurkowanie. Z kolei turyści poszukujący wypoczynku nad morzem mogą cieszyć się błękitnymi wodami i piaszczystymi plażami na wybrzeżu Pacyfiku i Karaibów. W Kostaryce z pewnością nie brakuje atrakcji dla każdego.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Kostaryki

Wyjazd do Kostaryki na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Obecnie nie ma bezpośrednich połączeń lotniczych między Polską a Kostaryką. Najlepsze opcje to przesiadki w Europie lub Ameryce Północnej. Można skorzystać z lotów z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic czy Wrocławia, które łączą z największymi lotniskami w Europie i USA. Kostaryka oferuje dwa międzynarodowe lotniska, w San Jose oraz Liberia, z których można skorzystać podczas przesiadek.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Kostaryki w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com