Najlepsze atrakcje w Hiszpanii

Hiszpania to kraj pełen atrakcji turystycznych, które przyciągają rocznie miliony odwiedzających z całego świata. Wśród nich wymienić można przede wszystkim słynne zabytki, takie jak katedra Sagrada Familia w Barcelonie, pałac królewski w Madrycie, meczet Katedra w Kordobie, czy Alhambra w Grenadzie. W Hiszpanii znajdują się także niezwykle malownicze miasta, takie jak Sevilla, Toledo czy Walencja, a także piękne plaże, w tym Costa del Sol czy Costa Brava. W kraju tym można też spróbować niezwykle smacznej kuchni, w której królują tapas i paella, a także degustować lokalne wina i szampany.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Hiszpanii

Wyjazd do Hiszpanii na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    W Polsce i Hiszpanii działa wiele linii lotniczych oferujących połączenia między tymi krajami. Z Polski do Hiszpanii można polecieć z takich miast jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Wrocław. W Hiszpanii natomiast popularnymi destynacjami dla polskich turystów są m.in. Barcelona, Madryt, Malaga czy Alicante.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Hiszpanii w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    " Booking.com "