Najlepsze atrakcje w Chile

Chile to kraj z wieloma atrakcjami turystycznymi, które przyciągają rzesze turystów z całego świata. Jednym z najważniejszych punktów programu turystycznego w Chile jest Park Narodowy Torres del Paine, który słynie z pięknych krajobrazów i malowniczych szlaków turystycznych. Innym popularnym miejscem jest pustynia Atakama, najsuchsza na świecie, która oferuje niepowtarzalne doznania związane z obserwacją gwiazd i wulkanów. Chilijscy winiarze cieszą się również światową sławą i wizytę w jednym z winnic w okolicach Santiago de Chile z pewnością warto dodać do listy atrakcji.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Chilego

Wyjazd do Chilego na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  W Polsce istnieją trzy lotniska, z których bezpośrednio można polecieć do Santiago w Chile: Warszawa-Chopin, Katowice-Pyrzowice i Gdańsk. Loty oferują m.in. linie lotnicze Emirates, Air France, KLM, Iberia i LATAM Airlines. Podróż zajmuje około 15-16 godzin, a czas przesiadki zwykle wynosi około 2-3 godzin. Bezpośrednie połączenie lotnicze z Polski do Chile to najwygodniejsza opcja dla osób, które chcą uniknąć długiego czasu przesiadek i dodatkowego zmęczenia.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Chilego w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Najbliższe lotniska:

  • Port lotniczy w Santiago (SCL)
  • Port lotniczy w Antofagasta (ANF)
  • Port lotniczy w Iquique (IQQ)
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com