Najlepsze atrakcje w Łotwie

Łotwa oferuje wiele atrakcji turystycznych, które przyciągają zwiedzających z całego świata. W stolicy kraju, Rydze, można zobaczyć wiele zabytków, takich jak Stary Rynek, Kościół św. Piotra czy Zamek Rydzewski. Łotwa to także raj dla miłośników przyrody, którzy mogą podziwiać piękne krajobrazy w Parku Narodowym Gauja, Parku Narodowym Pape czy Rezerwacie Biosfery Łotewski Wybrzeże. Łotwa jest również znana ze swoich pięknych plaż nad Morzem Bałtyckim, takich jak plaża w Jurmale, Liepāja czy Ventspils.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Łotwy

Wyjazd do Łotwy na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  Istnieje wiele bezpośrednich połączeń lotniczych pomiędzy Polską a Łotwą, umożliwiających łatwe przemieszczanie się między tymi dwoma krajami. W Polsce można skorzystać z lotów z takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Katowice, Rzeszów czy Kraków, a przyloty są realizowane m.in. na lotnisko w Rydze, największe lotnisko na Łotwie. Część połączeń jest obsługiwana przez linie lotnicze niskokosztowe, co umożliwia tanie podróżowanie między Polską a Łotwą.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Łotwy w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Najbliższe lotniska:

  • Port lotniczy Ryga (RIX)
  • Port lotniczy Liepāja (LPX)
  • Port lotniczy Ventspils (VNT)
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com