Najlepsze atrakcje w Katarze

Katar to kraj, który oferuje wiele atrakcji turystycznych. Jego stolica, Dosze, to miejsce, w którym można znaleźć wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Jednym z najważniejszych zabytków w Dosze jest Muzeum Islamskie, które posiada w swoich zbiorach liczne artefakty z okresu islamu. Warto również odwiedzić Souq Waqif, kolorowy targ, na którym można kupić tradycyjne rękodzieła, przyprawy i inne lokalne produkty. Katar słynie również z imponujących wieżowców, takich jak Aspire Tower, który ma wysokość ponad 300 metrów i jest jednym z najwyższych budynków w kraju.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Kataru

Wyjazd do Kataru na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    W Polsce i Katarze dostępne są liczne połączenia lotnicze. Porty lotnicze w Warszawie, Katowicach i Krakowie oferują bezpośrednie loty do Dosze, stolicy Kataru. Loty z innych miast w Polsce wymagają zazwyczaj przesiadki, np. w Stambule, Dubaju lub Kijowie. Podróż lotnicza między Polską i Katarem trwa zazwyczaj około 6-7 godzin.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Kataru w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com