Najlepsze atrakcje w Czarnogórze

Czarnogóra to kraj, który oferuje wiele atrakcji turystycznych dla odwiedzających. Z pewnością jednym z największych atutów tego państwa są piękne plaże i krystalicznie czyste wody Morza Adriatyckiego. Wśród najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Czarnogórze można wymienić Budvę, Sveti Stefan oraz Kotor, z jego zabytkowym Starym Miastem, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Poza tym, w kraju tym można zwiedzać liczne parki narodowe i rezerwaty przyrody, w tym Park Narodowy Durmitor oraz Jezioro Szkoderskie. Miłośnicy kultury z pewnością docenią wizytę w Cetynii, dawnej stolicy kraju, z pięknym klasztorem oraz licznymi zabytkami historycznymi.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Czarnogóry

Wyjazd do Czarnogóry na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    W ciągu ostatnich kilku lat, połączenia lotnicze między Polską a Czarnogórą uległy znacznemu rozwojowi. W sezonie letnim można znaleźć bezpośrednie loty z kilku miast polskich, w tym z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Najpopularniejszymi docelowymi lotniskami w Czarnogórze są Podgorica i Tivat, z których można łatwo dostać się do popularnych miejscowości turystycznych, takich jak Budva czy Kotor.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Czarnogóry w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com