Najlepsze atrakcje w Belgii

Belgia to kraj, który obfituje w wiele atrakcji turystycznych. Jednym z najbardziej popularnych miejsc jest stolica kraju, Bruksela, w której można zobaczyć wiele pięknych zabytków takich jak słynna katedra św. Michała i św. Guduli czy Manneken Pis, małą fontannę w kształcie postaci męskiej. Kolejnym miejscem, które warto odwiedzić jest Brugia – malownicze miasto z piękną architekturą i licznymi kanałami. W Belgii znajduje się także wiele muzeów, w tym Muzeum Fryderyka Chopina w Valenciennes czy Muzeum Figur Woskowych w Brukseli, które przyciągają turystów z całego świata.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Belgii

Wyjazd do Belgii na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Połączenia lotnicze między Polską a Belgią są bardzo dobrze rozwinięte. Pasażerowie mają do wyboru wiele bezpośrednich lotów, zarówno z większych, jak i mniejszych lotnisk w Polsce. W ciągu kilku godzin można przemieścić się z jednego kraju do drugiego, korzystając z oferty linii lotniczych takich jak LOT, Ryanair czy Brussels Airlines.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Belgii w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com