Najlepsze atrakcje w Argentynie

Argentyna to kraj, który oferuje wiele wspaniałych atrakcji turystycznych. Jednym z najbardziej popularnych miejsc do odwiedzenia jest Buenos Aires – dynamiczne miasto, które słynie z tanga, kultury i pysznej kuchni. W Argentynie można również zobaczyć spektakularne wodospady Iguazu, znajdujące się na granicy z Brazylią, a także podziwiać piękno górskich krajobrazów w Andach i w Parku Narodowym Los Glaciares. Inną popularną atrakcją są wycieczki do argentyńskiej Patagonii, gdzie można zobaczyć ogromne lodowce, turkusowe jeziora i dzikie zwierzęta.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Argentyny

Wyjazd do Argentyny na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  W ostatnich latach połączenia lotnicze pomiędzy Polską a Argentyną zdecydowanie się rozwijają. Loty z Polski do Argentyny są wykonywane przez różne linie lotnicze, w tym między innymi: LOT, Lufthansa i Air France. Najpopularniejszymi połączeniami są loty z Warszawy i Krakowa do Buenos Aires. Dostępne są również połączenia z innych lotnisk w Polsce, w tym z Gdańska i Wrocławia, z przesiadką w Europie lub w Ameryce Południowej.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Argentyny w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Najbliższe lotniska:

  • Port lotniczy Ezeiza w Buenos Aires (EZE)
  • Port lotniczy Aeroparque Jorge Newbery w Buenos Aires (AEP)
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com