Najlepsze atrakcje w Singapurze

Singapur to miasto, które obfituje w różnorodne atrakcje turystyczne. Jednym z najbardziej znanych i imponujących miejsc jest Marina Bay Sands – kompleks hotelowo-rozrywkowy z charakterystycznym dachem w kształcie łodzi. W okolicy znajduje się także ogromne koło obserwacyjne Singapore Flyer oraz ArtScience Museum, poświęcone sztuce, nauką i technologią. Inną atrakcją jest ogród botaniczny, który jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W mieście warto również odwiedzić zabytkową dzielnicę Chinatown, tętniącą życiem dzielnicę Little India oraz słynny park rozrywki Universal Studios Singapore.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Singapuru

Wyjazd do Singapuru na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  W ciągu ostatnich kilku lat znacznie poprawiła się dostępność lotnicza między Polską a Singapurem. Obecnie można wybierać spośród różnych połączeń oferowanych przez linie lotnicze z całego świata. Najpopularniejsze trasy to przesiadki w stolicach europejskich lub Azji, a czas podróży wynosi od 12 do 18 godzin w zależności od trasy i przesiadek. Wśród linii lotniczych oferujących loty do Singapuru znajdują się m.in. Singapore Airlines, Emirates, Qatar Airways, Lufthansa i wiele innych.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Singapuru w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Najbliższe lotniska:

  • Port lotniczy Singapur-Changi (SIN)
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com