Motiongate Dubai – park rozrywki w stylu Hollywood. Poznaj fascynujący świat filmu i wybierz swoje ulubione uniwersum!

Światło, kamera…akcja! To dopiero początek zabawy w parku rozrywki Motiongate Dubai w Dubaju. Niepowtarzalny park tematyczny oferuje fascynującą podróż przez filmowe uniwersum i atrakcje nawiązujące do najpopularniejszych filmów ostatnich lat.

motiongate dubai
Ocena

Motiongate Dubai to tematyczny park rozrywki położony w rozległym kompleksie Dubai Parks and Resorts. W ofercie parku znajdziesz niepowtarzalne atrakcje, które pozwolą ci doświadczyć magii kina oraz poznać magiczny świat studiów filmowych. Wśród atrakcji Motiongate Dubai znajdziesz zjeżdżalnie, kolejki oraz karuzele nawiązujące do największych hitów filmowych. Wśród parkowych alejek napotkasz postacie z bajek i filmów, z którymi możesz zrobić sobie zdjęcie lub uciąć ciekawą rozmowę. Codziennie organizowane są także pokazy i występy na żywo. Czytaj dalej!

Motiongate Dubai – jakie atrakcje znajdują się w parku?

Na odwiedzających Motiongate Dubai czekają atrakcje inspirowane m.in. takimi filmami, jak Igrzyska Śmierci, Kung Fu Panda, Pogromcy Duchów czy Smerfy. Park zapewnia rozrywkę zarówno dla najmłodszych, jak i starszych gości. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza kolejki górskie. Solidną dawkę adrenaliny zapewnią Ci m.in. takie rollercoastery, jak The Green Hornet’s High Speed Chase czy Madagaskar Mad Pursiut. Mocne wrażenia w postaci ultraszybkiego zjazdu czekają podczas przejażdżki Zombieland Blast-Off.

Motiongate Dubai to także możliwość zajrzenia na plany filmowe

Studio Central da ci możliwość zajrzenia za kulisy i zobaczenia, jak powstawały największe przeboje kinowe trzech legendarnych studiów filmowych: DreamWorks Animation, Columbia Pictures i Lionsgate – od pomysłu, po premierę na dużym ekranie. W Hollywood Theater zobaczysz fascynujące występy na żywo, pełne tańca, muzyki filmowej oraz wspaniałej gry aktorskiej.

Motiongate Dubai – atrakcje dla całej rodziny

Motiongate Dubai jest parkiem rozrywki dla całej rodziny. Najmłodszym z pewnością przypadnie do gustu wioska Smerfów, w której będą mogli zapoznać się z ulubionymi postaciami i penetrować niewielkie domki. Starsze dzieci mogą walczyć u boku Kung Fu Pandy lub przeżyć przygody z bohaterami Shreka lub w scenerii Madagaskaru. Dorosłym z pewnością przypadnie do gustu uniwersum Igrzysk Śmierci oraz możliwość stoczenia walki z duchami na ulicach Nowego Jorku.

Motiongate Dubai – przygoda w świecie kina

Motiongate Dubai to sposób na niezapomniany dzień w świecie kina. Tematyczny park rozrywki oferuje aż 27 porywających atrakcji, które osadzone są w popularnych uniwersum i bogaty program rozrywkowy obejmujący 15 występów i pokazów tanecznych dziennie. To także możliwość poznania procesu produkcji od podszewki. Zróżnicowane światy filmowe i bogaty wybór atrakcji sprawiają, że Motiongate Dubai to niezapomniana przygoda dla całej rodziny.


Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *