Najlepsze atrakcje w Islandii

Islandia to kraj pełen atrakcji turystycznych, których nie sposób się nudzić. Na wyspie znajduje się wiele miejsc, które przyciągają turystów z całego świata. Wśród najbardziej popularnych atrakcji są wulkany, gejzery, gorące źródła, lodowce, piękne wodospady i przepiękne plaże. Wyspa ta oferuje również niezapomniane atrakcje dla miłośników sportów zimowych, takie jak narciarstwo czy snowboarding. Innym powodem, dla którego warto odwiedzić Islandię, jest obserwacja zorzy polarnej, którą można podziwiać w wielu miejscach na wyspie.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Islandii

Wyjazd do Islandii na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Na trasie Polska – Islandia działa kilka linii lotniczych oferujących bezpośrednie połączenia między krajami. W ofercie są zarówno regularne, jak i czarterowe loty, które są dostępne przez większość roku. Port lotniczy Keflavík na Islandii obsługuje najwięcej połączeń z Polski, a najpopularniejsze polskie lotniska oferują loty do tego celu. Przelot z Polski do Islandii trwa zazwyczaj około 3-4 godzin.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Islandii w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com