Najlepsze atrakcje na Teneryfie

Teneryfa to wyspa, która oferuje niezwykle wiele atrakcji turystycznych. Jedną z największych atrakcji są wulkaniczne plaże, takie jak Playa de las Teresitas czy Playa de las Americas, które zachwycają turystów błękitnym morzem i białym piaskiem. Wyspa słynie także z imponującego Teide – wulkanu, który jest jednym z najwyższych szczytów Hiszpanii. Na wulkanie znajduje się Park Narodowy Teide, który przyciąga turystów z całego świata, oferując spektakularne widoki i niezwykłe formacje skalne. Inną popularną atrakcją na Teneryfie są delfiny i wieloryby, które można zobaczyć na organizowanych rejsach po oceanie.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź na Teneryfy

Wyjazd na Teneryfy na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  Na trasie Polska – Teneryfa dostępnych jest wiele połączeń lotniczych, zarówno bezpośrednich, jak i z przesiadkami. Z Polski na Teneryfę latają przede wszystkim linie lotnicze takie jak Ryanair, Wizz Air, a także Polskie Linie Lotnicze LOT. Najwięcej bezpośrednich połączeń oferuje Wizz Air, który lata z kilku polskich lotnisk na Teneryfę South.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do na Teneryfy w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Najbliższe lotniska:

  • Lotnisko Tenerife South (TFS)
  • Lotnisko Tenerife North (TFN)
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com