Najlepsze atrakcje Barcelonie

Barcelona to miasto, które obfituje w wiele atrakcji turystycznych. Wśród nich znajdują się słynne zabytki architektoniczne takie jak Sagrada Familia, katedra w Barcelonie, Park Güell czy Casa Batlló. W mieście można również zwiedzić wiele muzeów, w tym słynne Muzeum Picassa, a także przejść się jedną z najbardziej popularnych ulic w Barcelonie – La Rambla. Nie sposób również zapomnieć o kulinariach – w Barcelonie można spróbować tradycyjnych potraw katalońskich oraz wyśmienitej kawy i słynnego hiszpańskiego wina.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź Barcelony

Wyjazd Barcelony na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    W ciągu ostatnich lat, liczba bezpośrednich połączeń lotniczych między Polską a Barceloną znacznie się zwiększyła. Obecnie można wybierać spośród wielu ofert lotów tanich linii lotniczych oraz tradycyjnych przewoźników. W zależności od trasy i daty podróży, ceny biletów wahają się od bardzo przystępnych do nieco bardziej wygórowanych, jednak bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do Barcelony w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com