Ile trwa lot na Bali? Poznaj indonezyjską wyspę

Interesuje cię to, ile trwa lot na Bali? Przygotowaliśmy dla ciebie krótki artykuł, w którym znajdziesz odpowiedź na to oraz kilka innych pytań!

ile trwa lot na bali
Ocena

Ile trwa lot na Bali? Niestety, to dość długa podróż – Indonezja leży dosłownie na drugim końcu świata i jako podróżnik z Polski musisz pokonać ponad 11 000 kilometrów! Czy warto przetrwać tak długą podróż? Odpowiedź znajdziesz w tekście.

Ile trwa lot na Bali?

Lot na Bali z Polski będzie trwał około 15 godzin. Czas lotu może się nieco różnić w zależności od dokładnej trasy i typu samolotu. Jednak 15 godzin to dobry szacunek długości lotu. Po przylocie na Bali będziesz mógł cieszyć się licznymi plażami, świątyniami i naturalnym pięknem. Dlatego, choć lot może być długi, w ostatecznym rozrachunku będzie tego wart.

Gdzie warto wybrać się na Bali?

Bali to popularny kierunek turystyczny wśród podróżnych z całego świata. Na wyspie znajdują się wspaniałe plaże, bujna dżungla i żywa kultura. Chociaż wielu turystów przyjeżdża na Bali ze względu na tropikalną atmosferę, wyspa oferuje również łatwy dostęp do wielu innych miast. Z Bali można polecieć do Dżakarty, stolicy Indonezji, w niecałe dwie godziny. Dżakarta to tętniąca życiem metropolia z mnóstwem sklepów, lokali gastronomicznych i miejsc, w których można spędzić noc. 

Jeśli szukasz bardziej spokojnego tempa, możesz także wybrać się na krótki lot do Yogyakarty. Miasto to jest znane z tradycyjnej jawajskiej kultury i sztuki. Istnieje również kilka mniejszych miast, które oferują bezpośrednie loty z Bali.

Kiedy najlepiej lecieć na Bali?

Wiele osób marzy o locie na Bali, ale przed zarezerwowaniem biletu należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Najlepszym czasem na lot na Bali jest pora sucha, która trwa od kwietnia do października. Unikniesz wtedy nie tylko ryzyka odwołanych lotów i zalanych dróg, ale także będziesz mógł cieszyć się licznymi plażami i aktywnościami na świeżym powietrzu. Należy jednak pamiętać, że pora sucha jest również najbardziej ruchliwym okresem w roku dla turystów, dlatego warto zarezerwować plany podróży z dużym wyprzedzeniem. 

Jeśli szukasz bardziej zrelaksowanych wakacji, rozważ lot na Bali w porze wilgotnej. Chociaż możesz być zmuszony do zmagania się z kilkoma deszczami, ceny hoteli są niższe, a tłumy mniejsze.

Zastanawiasz się nad lotem do Indonezji? Już wiesz, ile trwa lot do Bali i możesz zaplanować wakacje w tym pięknym zakątku świata!


Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *