Najlepsze atrakcje na na Bali

Bali oferuje bogactwo atrakcji turystycznych, które przyciągają tysiące odwiedzających z całego świata. Wśród najpopularniejszych miejsc warto wymienić Ubud, które słynie z artystycznej atmosfery, wspaniałych galerii i warsztatów rzemieślniczych, a także z pięknych ryżowych pól uprawnych. Kolejną atrakcją są słynne plaże, takie jak Kuta, Seminyak i Jimbaran, które oferują idealne warunki do uprawiania sportów wodnych i relaksu na słońcu. Nie można też pominąć wizyty w świątyniach, takich jak Uluwatu, Tanah Lot czy Besakih, które są nie tylko piękne architektonicznie, ale też pełne mistycznej atmosfery i odzwierciedlającej lokalne wierzenia kultury.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź na z Bali

Wyjazd na z Bali na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  Obecnie nie istnieje bezpośrednie połączenie lotnicze pomiędzy Polską a Bali. Najlepszymi opcjami podróży są przesiadki w Europie lub Azji, w miastach takich jak Dubaj, Katar, Kuala Lumpur, Singapur czy Hongkong. Loty z przesiadką trwają średnio od 16 do 30 godzin w zależności od wybranej trasy i linii lotniczej. Mimo to, rosnąca popularność Bali jako turystycznego celu podróży sprawia, że coraz więcej linii lotniczych oferuje połączenia z Polski do tej wyspy w Indonezji.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do na z Bali w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Najbliższe lotniska:

  • Port lotniczy Ngurah Rai (DPS)
  • Port lotniczy Banyuwangi (BWX) - nie jest to lotnisko o zbyt dużej liczbie przylotów z Polski, ale stanowi alternatywną opcję do lotniska Ngurah Rai w przypadku planowania dalszej podróży na wschodzie wyspy.
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com