Najlepsze atrakcje na Wyspach Kanaryjskich

Wyspy Kanaryjskie to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników natury i krajobrazów polecamy wizytę w parkach narodowych takich jak Teide na Teneryfie, czy Timanfaya na Lanzarote. Dla fanów plaż i sportów wodnych idealnym wyborem będą Gran Canaria, Fuerteventura oraz Tenerife, gdzie czekają na nich niezapomniane wakacje na słonecznych plażach i krystalicznie czystych wodach. Osoby interesujące się kulturą i historią powinny koniecznie odwiedzić kolonialne miasta takie jak La Laguna, Las Palmas czy Santa Cruz de Tenerife. Na Wyspach Kanaryjskich znajdują się również parki rozrywki, w tym słynne Siam Park na Teneryfie czy Aqualand Maspalomas na Gran Canaria.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź Wysp Kanaryjskich

Wyjazd Wysp Kanaryjskich na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  Loty z Polski na Wyspy Kanaryjskie cieszą się coraz większą popularnością wśród turystów. Obecnie, istnieją liczne połączenia lotnicze z Polski do Wysp Kanaryjskich, z różnych miast w kraju. Loty z lotnisk takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice czy Gdańsk do miast na Wyspach Kanaryjskich takich jak Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura czy Lanzarote dostępne są praktycznie przez cały rok.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do Wysp Kanaryjskich w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Najbliższe lotniska:

  • Port lotniczy Tenerife Południowy (TFS)
  • Port lotniczy Gran Canaria (LPA)
  • Port lotniczy Fuerteventura (FUE)
  • Port lotniczy Lanzarote (ACE)
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com