Najlepsze atrakcje na Krecie

Kreta to miejsce, które oferuje wiele atrakcji turystycznych dla swoich gości. Na wyspie znajduje się wiele zabytków i miejsc wartych odwiedzenia. Zaliczają się do nich m.in. starożytne miasto Knossos, góry Psiloritis, Klasztor Preveli, wyspa Spinalonga oraz malownicze miasteczka takie jak Chania czy Rethymnon. Kreta słynie także z pięknych plaż i kryształowo czystego morza, które przyciągają turystów z całego świata.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź na Krety

Wyjazd na Krety na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Kreta to jedno z najchętniej odwiedzanych przez Polaków miejsc wakacyjnych. Na szczęście, istnieje wiele bezpośrednich połączeń lotniczych między Polską a Kretą. Najwięcej połączeń dostępnych jest z Warszawy, ale również z innych większych miast w Polsce jest możliwość lotu bez przesiadek. Loty na Kretę są dostępne zarówno w sezonie letnim, jak i poza nim.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do na Krety w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com