Najlepsze atrakcje w w Dominikanie

Dominikana to kraj, który przyciąga turystów z całego świata swoimi pięknymi plażami i niezwykłymi atrakcjami turystycznymi. Jedną z najbardziej znanych atrakcji jest Park Narodowy Los Haitises, gdzie można zobaczyć niezwykłe formacje skalne, jaskinie, lasy mangrowe i bogactwo fauny i flory. Warto też zobaczyć stolicę kraju, Santo Domingo, z jej wspaniałą architekturą i zabytkami, takimi jak katedra Santa Maria la Menor i Zamek Ozama. Innymi popularnymi miejscami są Higuey, gdzie znajduje się bazylika Matki Bożej z Altagracia, kolonialne miasta La Romana i Puerto Plata, a także Sosua, słynąca z pięknych plaż i zatok idealnych do nurkowania i pływania.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Dominikany

Wyjazd do Dominikany na własną rękę

  1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

    Istnieją bezpośrednie połączenia lotnicze między Polską a Dominikaną, które są obsługiwane przez różne linie lotnicze. Najwięcej lotów odbywa się z Warszawy do Punta Cana, La Romana i Santo Domingo. Często podróżni wybierają też połączenia z przesiadkami w Europie lub USA, aby dotrzeć do celu podróży.

    Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Dominikany w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

    W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

    Booking.com