Podróż poślubna – gdzie można pojechać?

Podróż poślubna to dla Młodej Pary ogromne wyzwanie organizacyjne. Nie da się ukryć, że ma to być najpiękniejsze, wspólne przeżycie, które ma utkwić w pamięci młodych małżonków na długie lata. Jednak gdzie można pojechać na podróż poślubną? Oto najciekawsze miejsca!

podróż poślubna
Ocena

Podróż poślubna do Hiszpani i malowniczej Marbelli

Marbella to miasto na południu Hiszpani, które administracyjne zalicza się do obszaru aglomeracyjnego Malagi. Mareblla często uważana jest za miejscowość niezwykle luksusową i pełną swoistego, klasycznego piękna. Podróż poślubna właśnie w to miejsce z pewnością będzie jednym z najlepszych pomysłów. Znajduje się ona w części Costa del Sol, które jest uważane za jedno, z najpiękniejszych wybrzeży w całej Hiszpanii. Podróż poślubna w Marbelli upłynie więc młodym małżonkom pod znakiem rajskiego wypoczynku na plażach i beztroskich kąpielach w morskiej wodzie. Co więcej Mareblla jest również domem dla wielu, słynnych butików i marek odzieżowych, a jej centrum zapełnione jest luksusowymi sklepami. Małżonkowie więc mogą wybrać się na zakupy zaraz po lunchu w jednej z modnych knajpek. Nie można również pominąć tego, że Mareblla pozwoli na zapoznanie się z całkiem solidnym kawałkiem historii. Można tam bowiem podziwiać przepiękne zabytki i różnorodne style architektoniczne. Taka podróż poślubna zapewni parze dosłownie wszystko, co mogliby sobie wymarzyć.

Dowiedz się więcej na temat organizacji wesela w serwisie LovelyWedding.pl!

Podróż poślubna do Cinque Terre – Włochy

Słoneczna Italia zawsze będzie perfekcyjnym miejscem na podróż poślubną. Znaleźć tam bowiem można dosłownie wszystko od malowniczych górskich krajobrazów po rajskie plaże i piękną pogodę. Podróż poślubna którą spędzicie na Riwierze Liguryjskiej z pewnością będzie dla was niezapomnianym przeżyciem. Cinque Terre to dokładnie niewielki fragment tej Riwiery na której znajduje się pięć, malowniczych i absolutnie wyjątkowych miasteczek. Na szczególną uwagę zasługuje miejscowość Montesrosso, która w całości zlokalizowana jest na majestatycznym klifie. To właśnie z jej ulic będziecie mogli podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę liguryjskiego wybrzeża. Co więcej miasteczko to- podobnie jak i inne miejscowości Cinque Terre- są bajecznie kolorowe i niespotykane w żadnej innej części Włoch. Nie trzeba chyba wspominać, że Cinque Terre to również jedne z najpiękniejszych plaży w Italii.

Podróż poślubna do Kiruny i szwedzkie noce polarne

Podróż poślubna do Kiruny to propozycja dla tych par, którym nie są straszne ujemne temperatury. Miasteczko to znajduje się na samej północny Szwecji i uważane jest za jedno z najzimniejszych miast kraju. Co prawda latem, temperatury nie będą tak przerażające i z pewnością para, która zdecyduje się na taką podróż poślubną, będzie mogła zdjąć kurtki. Niemniej jednak dlaczego warto odwiedzić właśnie Kirunę? Otóż to właśnie tam możecie podziwiać malownicze noce polarne. Co więcej w sezonie letnim, mieszkańcy Kiruny cieszą się dniem przez 24 godziny na dobę. Miasteczko zdobywa sobie coraz większą popularność, więc z pewnością znajdziecie w nim dość pokaźną bazę noclegową i znajdziecie miejsce idealne dla siebie. Oprócz niesamowitych zjawisk natury, znajduje się tam również kilka ciekawych i wartych uwagi zabytków utrzymanych w skandynawskim stylu.

Podróż poślubna dookoła Europy? Świetny pomysł!

Jeśli nie możecie zdecydować się na jedno, konkretne miejsce na podróż poślubną, to może lepszym rozwiązaniem będzie zorganizowana wycieczka po najciekawszych miejscach w całej Europie? Dzięki temu zwiedzicie o wiele więcej, a także o wiele więcej doświadczycie. Taką podróż poślubną można z powodzeniem zorganizować samodzielnie, ale również można skorzystać z pomocy biura podróży. Podczas jednej wycieczki, można zobaczyć ogromną ilość miejsc, więc z pewnością będzie to rozwiązanie dla par, które są ciekawe świata oraz głodne wrażeń.


Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *