Leczenie zębów za granicą – opłacalna opcja dla obcokrajowców

kobieta z pięknymi białymi zębami leczonymi za granicą
Ocena

Wizyta w krajach gdzie usługi dentystyczne są nieporównywalnie tańsze niż w krajach zachodnich, stała się już na chwilę obecną standardem i wielu pacjentów korzysta z tej opcji. Popularnym kierunkiem turystyki dentystycznej z całą pewnością jest Polska, gdzie koszty zabiegów dentystycznych są nieporównywalnie tańsze, oraz usługi są świadczone na wysokim poziomie z zastosowaniem najnowocześniejszych technik nie różniących się od tych stosowanych na zachodzie. Istotną kwestią która różni te usługi jest na pewno cena, i dlatego wielu obcokrajowców wybiera ten wariant leczenia, oraz uzupełniania braki w uzębieniu w Polskich gabinetach dentystycznych.

Jakie usługi wybierają obcokrajowcy?

Do najpopularniejszych usług wybieranych przez obcokrajowców należą usługi z zakresu implantologii, która na zachodzie jest bardzo droga w porównaniu z cenami w gabinetach Polskich. Implantologia to wszczepienie tytanowego korzenia zęba w miejsce brakującego jednego, lub kilku utraconych zębów. Zabieg ten wykonywany jest indywidualnie pod kątem pacjenta, i na jego życzenie jest dopasowywany materiał z którego jest wykonany ząb, kolor, oraz kształt i wielkość zębów. Implanty zębów w Warszawie dają gwarancję wykonanej usługi z uwzględnieniem osobistych oczekiwań pacjenta, a zabieg odbywa się bezboleśnie i w krótkim czasie. Cały proces jest poprzedzony dokładnym badaniem stanu uzębienia, i wybraniu leczenia odpowiedniego do potrzeb pacjenta, oraz  wszczepienia implantów dopasowanych do każdego pacjenta indywidualnie. Innym zabiegiem, z którego korzystają obcokrajowcy, jest zabieg wybielania zębów. Zabieg ten pozwala na rozjaśnienie i nadanie pożądanego koloru bieli zębom już po 3 wizytach w gabinecie dentystycznym. Zabieg nie jest inwazyjny i przebiega szybko i skutecznie, a także komfortowo. Obcokrajowcy chętnie korzystają także z opcji leczenia endodontycznego, czyli potoczne zwanego leczeniem kanałowym. Dla wielu jest bardzo opłacalne wykonanie wszelkich zabiegów protetycznych takich jak licówki, protezy zębowe, a także korony i mostki.

Czy leczenie za granicą jest opłacalne?

Badania rynku przeprowadzone w krajach Europy zachodniej potwierdzają, że usługi leczenia dentystycznego w takich krajach jak Polska, Czechy , Słowacja czy Hiszpania to raje dentystyczne dla pacjentów z tych państw. Koszty utrzymania gabinetu dentystycznego, koszty materiałów, oraz zarobki w tych krajach są na dużo wyższym poziomie niż na rodzimym rynku. Możemy śmiało powiedzieć że ceny na naszym rynku są kuszące dla obywateli z tych państw i osoby te często korzystają z tej możliwości. Wielu pacjentów deklaruje chęć korzystania z tej możliwości, a niejednokrotnie osoby które już skorzystały podkreślają opłacalność tego rozwiązania, oraz potwierdzają wysoką jakość usług w niczym nie odbiegających od tych wykonywanych w gabinetach na zachodzie. Świadectwem obcokrajowców na potwierdzenie tej tezy są częste wizyty i zapewnienia że zabiegi stomatologii estetycznej w Warszawie są wykonane z dbałością o szczegóły i z pełnym profesjonalizmem.

 


Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *