Jak zaoszczędzić na podróżowaniu? Rezerwuj bez pośredników!

Czy wiesz, że rezerwując pobyt w hotelu na popularnych portalach, ceny często są wyższe, niż w przypadku rezerwacji bezpośredniej? Dzieje się tak, ponieważ hotele i pozostałe obiekty noclegowe, muszą płacić prowizję pośrednikom. Tymczasem, jeśli bukujesz termin przez stronę wybranego hotelu, motelu czy ośrodka, albo telefonicznie, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście procent. Co w przypadku dłuższego pobytu dla kilku osób daje całkiem znaczną kwotę. Pomyśl tylko, jak mógłbyś ją wykorzystać.

Ocena

Podróżowanie w czasach inflacji. Jak zaoszczędzić na rodzinne ferie zimowe?

Chociaż zniesiono już pandemiczne restrykcje, a obiekty noclegowe chętnie przyjmują gości, to galopująca inflacja spowodowała, że ceny noclegów znacznie wzrosły. Obecnie ciężko jest przewidzieć, jak sytuacja będzie wyglądać za kilka miesięcy, ale istnieje ryzyko kolejnych wzrostów, dlatego warto rezerwować wcześniej. To jednak niejedyny sposób na oszczędzanie na wakacjach, bo choć korzystanie z popularnych portali rezerwacyjnych jest wygodne i pozwala znaleźć interesujący obiekt, w którym można miło spędzić czas i odpocząć, to koszt rezerwacji na takim portalu wcale nie jest najniższy. Istnieje prosty sposób na zmniejszenie tych kosztów — direct booking.

Czym jest direct booking?

Direct booking to nic innego jak bezpośrednia rezerwacja noclegu w obiekcie. Obiekty noclegowe, które wystawiają się na popularnych portalach rezerwacyjnych, muszą im płacić spore prowizje i dodatkowe opłaty, związane z prezentacją swojej oferty. To z kolei sprawia, że ceny za nocleg na takich portalach są wyższe, bo hotelarze nie chcą być stratni. Wystarczy jednak zarezerwować pobyt bezpośrednio w obiekcie, aby uzyskać niższą cenę, a często także dodatkowe rabaty, na przykład z tytułu zapisu na Newsletter. Często za sam zapis możesz otrzymać 5 do 10% zniżki, a przez Newsletter obiekty przesyłają okazjonalne promocje z tytułu chociażby black friday, dnia dziecka i innych wydarzeń. Co więcej, w trakcie rezerwacji telefonicznej, warto spytać o dodatkową zniżkę. Często obsługa jest nam ją w stanie udzielić, zwłaszcza jeśli wspomnimy o chęci rezerwacji przez popularny portal.

Chcesz spędzić ferie zimowe nad morzem? Rezerwuj bezpośrednio

Jedni kochają góry, drudzy uwielbiają morze, nawet zimą. Marzą Ci się ferie 2023 nad morzem w hotelu ze spa? Tam, gdzie znajdziesz basen rekreacyjny, centrum wellness i wiele atrakcji dla najmłodszych gości? Jednym z takich obiektów jest https://www.gwiazdamorza.com/. W tym hotelu możesz zarezerwować pobyt w komfortowych pokojach, a co więcej skorzystać z licznych udogodnień, takich jak:

  • basen,
  • jacuzzi,
  • sauna sucha,
  • sauna ziołowa,
  • sauna z aromaterapią,
  • sauna infrared,
  • łaźnia parowa,
  • sala fitness.

Obiekt ten jest także bardzo przyjazny dzieciom, o czym świadczą, chociażby specjalne pakiety promocyjne na pobyt z dziećmi. Sprawdź sam na: https://www.gwiazdamorza.com/pakiety/ferie-nad-morzem.

Jak zarezerwować ferie nad morzem 2023 z basenem taniej

Jeśli hotel spa nad morzem jest miejscem, w którym chętnie spędzisz ferie, to warto pomyśleć o rezerwacji pobytu dla całej rodziny w Gwieździe Morza, korzystając z wybranego pakietu i rezerwacji bezpośredniej. Zapoznaj się z ofertą na stronie i sprawdź, czego możesz oczekiwać. Z całą pewnością jednak, rezerwując bezpośrednio, możesz sporo zaoszczędzić.

Dzięki direct booking możesz oszczędzić na mnóstwo atrakcji

Pieniądze, które zaoszczędzisz dzięki direct booking, możesz przeznaczyć na dodatkowe atrakcje. Dłuższy pobyt dla kilkuosobowej rodziny to nawet kilkanaście procent oszczędności w porównaniu z ofertą na popularnych portalach rezerwacyjnych, a to kwota, którą możesz przeznaczyć na przykład na zwiedzanie pobliskich atrakcji turystycznych, sporty zimowe, lub paliwo. Pomyśl o tym, przy planowaniu ferii zimowych 2023.

 


Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *