Czy plecak męski pasuje do bluzy damskiej?

Każda podróż wymaga odpowiednich przygotowań, także w kwestii ubioru. Strój, w zależności od pory roku, pogody, miejsca, w którym wypoczywamy, powinien być dostosowany do okoliczności. Na pierwszym miejscu powinniśmy postawić wygodę, dopiero później modę. Liczy się komfort podróżowania.

bluza damska
Ocena

Specjaliści od mody zastanawiają się, czy plecak męski pasuje do damskiej bluzy? Odpowiedź jest oczywiście twierdząca. Kontrasty w modzie są bardzo potrzebne i efektowne. Dlaczego tak się dzieje?

Plecak męski, ale bluza damska

plecak meski

Wybierając się w podróż warto rozpocząć przygotowania nieco wcześniej. Co będzie nam potrzebne? Na pewno solidny plecak. Pakowny, stabilny, ale jednocześnie łatwy w użytkowaniu. Idealny w takim przypadku będzie plecak męski. Kolor też odgrywa dużą rolę. Męskie plecaki zazwyczaj utrzymane są w ciemnych barwach. W podróży to istotne, bo pozwala utrzymać przedmiot w czystości. Plecak męski będzie współgrał z bluzą damską. Może być ona nieco luźniejsza, wygodna, w wyrazistym kolorze. Wybór bluz damskich jest ogromny. Możemy zdecydować się na bluzy rozpinane lub całościowe, z kapturem lub bez tego elementu. Wszystko zależy od osobistych upodobań. Taki sportowy look jest idealny na bliższą i dalszą podróż.

Co do damskiej bluzy?

Prócz damskiej bluzy, męskiego plecaka musimy znaleźć wygodne, uniwersalne spodnie. Z tym zestawem doskonale będą współgrały spodnie dresowe, luźniejsze dżinsy lub getry. W podróż należy zabrać spodnie na zmianę, w razie nieprzewidzianych sytuacji. Na koniec odpowiednie obuwie. Wygodne, solidne, w odpowiednim rozmiarze. Dobrze jest nosić je nieco wcześniej, by przyzwyczaić do nich nogi. W zależności od pory roku istotne jest też nakrycie głowy. Chroni przed słońcem, wiatrem czy zimnem. Także oczy należy zabezpieczyć odpowiednimi okularami. Dobrze jest zrobić zakupy na podróż nieco wcześniej, by o niczym nie zapomnieć. Odpowiednio dobrana bluza damska może być naprawdę ciekawą częścią stylizacji.

Zestawy unisex

Pojęcie unisex odnosi się zazwyczaj do zestawów kosmetycznych czy perfum, które są przeznaczone zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Klienci chętnie korzystają z tego typu udogodnień. W modzie to zjawisko też powinno być widoczne. Zestawienia kontrastowe typu męski plecak, a damska bluza są oryginalne, ponadczasowe i są znakiem nowych czasów. Coraz częściej kobiety nie chcą być oceniane przez swoją płeć. Liczy się charakter, osobowość, wiedza. Stąd zestawy unisex, jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Każdy chce być oryginalny, szczególnie jeśli chodzi o strój. Dlatego warto wybrać elementy na pozór do siebie niepasujące. Plecak męski? Tylko w zestawieniu z damską bluzą.

Przygotowania do podróży mogą być tak samo ekscytujące, jak sama wyprawa. Odbywają się na wielu poziomach i dotyczą różnych aspektów. Nie można zapomnieć jednak o tym, że nawet przemierzając górskie szlaki czy zwiedzając europejskie stolice trzeba być modnym. A moda dziś jest niejednoznaczna, nieprzewidywalna, nieoczywista. Każdy powinien tworzyć modę indywidualną. Tylko taki look podkreśla osobowość i wyjątkowość osoby noszącej.

Interesujesz się światem mody? Koniecznie zajrzyj tutaj: kobieta.pl.

 


Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *