Niezapomniany rejs – Singapur, Wietnam, Kambodża, Tajlandia. Jak przeżyć przygodę życia?

Jedną z ciekawych propozycji wakacyjnych jest wycieczka statkiem połączona ze zwiedzaniem najpiękniejszych miast Azji. Marzy ci się rejs? Singapur to tylko część atrakcji. Sprawdź, jak wygląda urlop marzeń! Stratujemy z warszawskiego lotniska!

rejs singapur
Ocena

Rejs statkiem Costa Fortuna to alternatywa dla osób szukających ciekawych wrażeń, lubiących poznawać nowe zakątki świata. Opisywana przez nas wycieczka trwa 10 dni i rozpoczyna się od przylotu do Singapuru. W trakcie pobytu podróżni mogą nie tylko cieszyć oczy pięknymi widokami, poznawać kulturę azjatyckich miast, ale także uczestniczyć w imprezach organizowanych na statku. Pierwszym etapem wycieczki jest zwiedzanie Singapuru. Zanim podróżni wsiądą na statek, spędzą dwa dni w tym niezwykłym mieście.

Singapur – rozświetlone państwo-miasto

rejs singapur noc

Po zakwaterowaniu w hotelu warto wybrać się na spacer, który pozwoli poznać nocny klimat miasta. Punkty obowiązkowe na trasie to przede wszystkim:

 • targ na Burgis Street;
 • Gardens by the Bay z pokazem iluminacji świetlnych na drzewach;
 • Fountain of Wealth, czyli największa fontanna na świecie;
 • dzielnica Little India;
 • dzielnica Chinatown ze słynnymi świątyniami (Świątynia Zęba Buddy, Świątynia Mariamman);
 • pomnik lwa, symbolu miasta Singapur (pomnik Merliona)

 

Kup bilet online na niezwykły rejs wycieczkowcem!

Rajska plaża Phu Quoc i plantacja pieprzu

Kolejne dni wyprawy to przede wszystkim odpoczynek na plaży porośniętej kokosowymi palmami, delektowanie się smakiem regionalnych potraw, a także możliwość zanurkowania w krystalicznie czystych wodach. Podczas rejsu warto skorzystać m.in. z możliwości odwiedzenia plantacji pieprzu w Kambodży. Miasto zaprasza również do błogiego plażowania w niezwykle urokliwych miejscach.kup bilety

Barwny Bangkok na trasie rejsu

rejs singapur statek

Rejs statkiem wycieczkowym to także okazja do zwiedzenia Tajlandii. Na liście miejsc do zobaczenia są nie tylko urokliwe plaże, ale najbardziej znane świątynie, czy tzw. pływające kuchnie. Największe atrakcje to:

 • statua Buddy na wzgórzu w Koh Samui;
 • świątynia bogini Guanyin (Wat Plai Laem);
 • największy port Tajlandii Laem Chabang;
 • rejs kanałami Bangkoku, zwiedzanie świątyni Wat Arun;
 • Sanktuarium Prawdy w Pattaya

 

Atrakcje na statku

Rejs to nie tylko dni wypełnione zwiedzaniem, ale również możliwość korzystania z atrakcji dostępnych na statku. Tysiące pasażerów sięgają do bogatej oferty restauracji, usług SPA czy siłowni. Wieczorem odbywają się spektakle teatralne. Wylot do Polski zaplanowano po 10 dniach pobytu na statku.

Garść praktycznych informacji

rejs singapur most

Co warto sprawdzić przed podjęciem decyzji o wykupieniu rejsu? Singapur i inne interesujące miejsca – o czym pamiętać?kup bilety

najlepszy termin wycieczki: luty
Cena za rejs obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, korzystanie z basenu, siłowni, udział w wydarzeniach na statku, serwis bagażowy, transfery na lotnisko, opiekę polskiego pilota, opłaty portowe, ubezpieczenie KL, NW, bagażu.
Cena za rejs nie obejmuje: kosztów wycieczek fakultatywnych, biletów lotniczych, korzystania z pakietów usługowych jak pralnia, SPA.
opłata serwisowa: automatycznie doliczana do rachunku: dorośli 70 EUR, dzieci w wieku 3-13 lat 35 EUR.
ilość osób w grupie: min. 20
przybliżony koszt rejsu: kabiny wewnętrzne od 769 EUR — kup bilety

kabiny z oknem od 979 EUR

wymagania: konieczny paszport oraz/lub wymagane wizy

 

Rejs połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszych miast Azji to oryginalny sposób na spędzenie wakacji. Propozycja spodoba się szczególnie osobom, które nie lubią przebywać w jednym miejscu, a cenią sobie mnogość wrażeń. Jeśli i ty do nich należysz, zastanów się, czy rejs statkiem nie jest dla ciebie!


Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *