Najlepsze atrakcje w Nowej Zelandii

Nowa Zelandia oferuje wiele atrakcji turystycznych, które przyciągają miliony turystów z całego świata. W kraju tym znajduje się wiele parków narodowych, gdzie można podziwiać niesamowite krajobrazy, w tym piękne góry, jeziora, lodowce oraz gorące źródła. Na Północnej Wyspie można znaleźć wiele plaż, a także wulkany i gejzery, z których słynie Rotorua. Na Południowej Wyspie można natomiast podziwiać Alpy Południowe, fiordy, a także piękne miasta, takie jak Christchurch czy Queenstown. Ponadto, w Nowej Zelandii można zwiedzać wiele muzeów i atrakcji związanych z kulturą Maorysów, a także spróbować charakterystycznej kuchni, takiej jak ostrygi czy jagnięcina.

Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź do Nowej Zelandii

Wyjazd do Nowej Zelandii na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  Połączenia lotnicze między Polską a Nową Zelandią nie są bezpośrednie, więc podróż na tej trasie wymaga przesiadki. Najpopularniejszymi połączeniami są przesiadki w Azji, zwykle w Hongkongu, Singapurze, Dubaju lub w Chinach. W zależności od przewoźnika i trasy lotu, czas przelotu wynosi od około 20 do 30 godzin. Loty na tej trasie są dostępne zarówno z portu lotniczego w Warszawie, jak i z Krakowa.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do do Nowej Zelandii w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Najbliższe lotniska:

  • Port Lotniczy Auckland (AKL)
  • Port Lotniczy Wellington (WLG)
  • Port Lotniczy Christchurch (CHC)
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com