Najlepsze atrakcje Estremadurze

Estremadura to region Hiszpanii, który oferuje wiele atrakcji turystycznych dla miłośników historii, kultury i przyrody. Wśród najważniejszych miejsc do odwiedzenia są zabytkowe miasta takie jak Cáceres i Mérida, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W regionie tym znajdują się również rezerwaty przyrody, w tym Park Narodowy Monfragüe, który jest rajem dla miłośników ptaków oraz gór Sierra de Gata, gdzie można podziwiać malownicze krajobrazy. Estremadura słynie również z tradycyjnej kuchni, w której dominują potrawy z jagnięciny, dziczyzny oraz sery z koziego mleka.

Estremadura_category" data-gyg-partner-id="T91UQPP" data-gyg-q="Estremadura">
Zobacz wszystkie atrakcje

Wyjedź Estremadury

Wyjazd Estremadury na własną rękę

 1. Wyszukaj połączenia lotnicze:

  W ostatnich latach popularność podróży do regionu Estremadura w Hiszpanii wzrosła, co skłoniło linie lotnicze do uruchomienia nowych połączeń z Polski. Obecnie z Polski można polecieć do dwóch lotnisk w regionie, tj. Badajoz oraz Talavera La Real. Wśród najpopularniejszych połączeń lotniczych z Polski do Estremadury należą te z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.

  Skorzystaj z wyszukiwarki SkyScanner by znaleźć najtańsze loty do Estremadury w dogodnym dla Ciebie terminie. Znajdziesz tu oferty wszystkich najpopularniejszych linii:

  Estremadura" data-origin-name="Polska" >
 2. Znajdź nocleg i zarezerwuj pobyt!

  W serwisie Booking.com masz do wyboru niezliczone hotele, apartamenty, pensjonaty, hostele i wiele innych obiektów turystycznych. Komfortowe noclegi, atrakcyjne ceny na każdą kieszeń!

  Booking.com